Tuomo Kallio
Lastenkulttuurikoordinaattori
tuomo.kallio@seinajoki.fi
p. 040 774 8564


Jarkko Salo
Taidekasvattaja
jarkko.j.salo@seinajoki.fi
p. 040 774 8562


Omar Zouiter
Lastenkulttuurituottaja
omar.zouiter@seinajoki.fi
p. 040 774 8563


Elina Muotio
Taidetestaajat-koordinaattori
elina.muotio@taidetestaajat.fi
p. 044 418 1633


Raija Lambacka
Harkku-koordinaattori
Harkku – Seinäjoen harrastamisen malli
raija.lambacka@seinajoki.fi
p. 044 754 1899


Jenni Packalen
Harkku-etsivä
Harkku – Seinäjoen harrastamisen malli
jenni.packalen@seinajoki.fi
p. 044 754 1750


Tanja Huuskonen
Taidekasvattaja (perhevapaalla 5/2022 lähtien)

Osa-aikaisina ja tuntiperusteisesti Louhimolla työskentelee lisäksi työpaja- ja kerho-ohjaajia, taiteilijoita sekä pedagogeja.